Купити кращі світові бренди в одному місці - Hermès, Baccarat, Christofle, Lalique, Saint-Louis, Ginori 1735, Smeg, KitchenAid

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Повернення і гарантія

Повернення і гарантія 

Обмін та повернення товарів належної якості можна здійснити наступними способами:

– в бутіку MANDARIN MAISON в Києві;

– Новою поштою по Україні (доставка оплачується додатково за тарифами Нової пошти покупцем);

Обмін / повернення товару належної якості можна здійснити протягом 14 днів після здійснення покупки.

Закон України «Про захист прав споживачів» встановлює наступне:

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну 
(поверненню) 
(постанова Кабінету міністрів України від 19.03.1994 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»)

  1. Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни;
  2. Непродовольчі товари:

– фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір;

– корсетні товари;

– парфюмерно-косметичні вироби;

– пір’яно-пухові вироби;

– дитячі іграшки м’які;

– дитячі іграшки гумові надувні;

– зубні щітки; 

– мундштуки;

– апарати для гоління;

– помазки для гоління;

– розчіски, гребенці та щітки масажні;

– сурдини (для духових музичних інструментів);

– скрипічні підборіддя;

– рукавички;

– тканини; 

– тюлегардинні і мереживні полотна; 

– килимові вироби метражні; 

– білизна натільна; 

– білизна постільна; 

– панчішно-шкарпеткові вироби; 

– товари в аерозольній упаковці; 

– друковані видання; 

– лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником);

– аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом;

– вироби з натурального та штучного волосся (перуки);

– товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо);

– інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо);

– ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. 

Гарантія

 На товари, що представлені в нашому бутіку, поширюється гарантія, що підтверджує гарантійні зобов’язання відносно відсутності заводського браку чи дефектів товару.

Гарантія надається терміном від 14 днів до 36 місяців залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказано в описі кожного товару на сайті та/або в документах, що надаються разом з товаром (гарантійний талон, етикетка, товарний чек, тощо).

Ми просимо перевіряти комплексність товару і відсутність дефектів товару під час його отримання.

Гарантійне обслуговування здійснюється сервісними центрами, що авторизовані виробниками. Якщо це передбачено виробником, Ви можете надіслати товар на гарантійний ремонт чи викликати майстра. Доступні варіанти гарантійного обслуговування зазначено у гарантійному талоні або в інших документах, що надається разом з товаром.

Адреси і відомості про існуючі засоби зв’язку ви можете дізнатися за змістом гарантійного талону, інших документів, що надаються разом з товаром, або за змістом інтернет-сайту виробника відповідного товару.

У разі, якщо за змістом доданих до товару документів та в описі на сторінці товару на даному сайті не визначено гарантійний строк, то такий гарантійний строк складає 14 календарних днів.

Ми у соцмережах