Список бажань / Wishlist - MANDARIN MAISON

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Wishlist

MANDARIN MAISON пропонує своїм клієнтам унікальну послугу – «Список бажань». Дана послуга вже протягом довгого часу практикується у всіх найвідоміших великих магазинах світу і допомагає втілювати в життя найзаповітніші мрії.

Замовити послугу

Про послугу

Сервіс Wishlist by MANDARIN MAISON створений для того, щоб втілити в життя ваші найзаповітніші мрії, а також це прекрасна можливість самим вибрати подарунки на важливі події у Вашому житті: весілля, ювілей, baby shower, новосілля – вам потрібно тільки скласти список бажаних подарунків, які хотіли б отримати від своїх близьких, а ми подбаємо про деталі.

Замовити послугу
image

Як працює сервіс

З численних виробів, які представлені в MANDARIN MAISON, Ви можете створити власний список улюблених товарів, які Ви б хотіли отримати в подарунок. Подарунки можна вибрати як з нашого каталогу товарів, так і розробити індивідуально під замовлення у співпраці з кращими світовими мануфактурами з урахуванням ваших побажань і кастомізованих елементів.

 

Далі – просто надішліть посилання на готовий список своїм гостям, щоб вони визначилися з подарунком, а наша команда висококваліфікованих фахівців подбає про деталі: оформлення замовлення, розкішна подарункова упаковка і доставка в будь-яку точку планети.

Замовити послугу
image

Навіщо потрібна послуга?

Дана послуга зручна тим, що надає можливість вказати конкретні вироби з розмірами або параметрами. Також ваші гості можуть придбати подарунки частинами або спільно, наприклад, комплект посуду, що складається з повного переліку виробів.

 

Наші менеджери уважно стежать, які подарунки вже були викуплені спеціально для Вас і ми гарантуємо, що не трапиться конфузу з двома однаковими подарунками.

Замовити послугу
image

Ми у соцмережах