Товари під замовлення - MANDARIN MAISON

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Товари під замовлення

MANDARIN MAISON надає величезний вибір ексклюзивних товарів для Вашого будинку преміум-класу, які Ви можете замовити по каталогу, а також ми можемо розробити унікальний виріб спеціально для вас у співпраці з легендарними світовими мануфактурами.

Замовити послугу

Про послугу

MANDARIN MAISON пропонує величезний вибір ексклюзивних товарів для вашого будинку, які ви можете замовити по каталогу, де представлений повний асортимент продукції брендів.

 

Ми надаємо можливість внести зміни щодо обраного вами товару, а також вибрати колір і текстуру будь-якого виробу згідно модельному ряду бренду. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором, оформлять замовлення і проконтролюють доставку товару.

Замовити послугу
image

У чому унікальність послуги?

Ми співпрацюємо з кращими світовими брендами, які пропонують продукцію на українському ринку виключно в MANDARIN MAISON.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати меблі, елементи декору і аксесуари, які будуть виготовлені спеціально для Вас.

Замовити послугу
image

Чи можлива персоналізація?

Своїм улюбленим клієнтам MANDARIN MAISON представляє особливий сервіс з нанесення монограм і гравіювання на вишукані предмети інтер’єру і аксесуари для будинку. Кращий спосіб додати індивідуальність і неповторну елегантність – це прикрасити виріб вишуканої монограмою, що складається з букв Вашого імені.

 

Також ми надаємо можливість внести зміни щодо обраного вами товару, вибрати колір і текстуру будь-якого виробу згідно модельному ряду бренду.

Замовити послугу
image

Оформити заявку на персональне замовлення і отримати знижку

image

Ми у соцмережах