UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Примірка в інтер'єрі

Дана послуга дозволить Вам на 100% переконатися в своєму виборі перед здійсненням покупки. Наші фахівці доставлять Вам товари, щоб Ви змогли оцінити їхні переваги безпосередньо у себе вдома.

Замовити послугу

Про послугу

Якщо ви вже вибрали меблі, предмети декору або аксесуари, але не впевнені, наскільки добре це все підійде за розміром і вдало впишеться в загальний інтер’єр будинку, то ми привеземо усі вироби прямо до вас додому. Ви зможете «приміряти» їх в інтер’єр і переконатися в правильності свого вибору.

 

Послуга поширюється тільки на товари з наявності.

Замовити послугу
image

Чи можна відмовитися від покупки?

Так! Служба доставки може привезти вам кілька предметів на вибір, і ви зможете оцінити, який з них вам підходить краще за стилем або особистих вподобань. Якщо щось з обраних предметів не підійде, ми просто відвеземо їх назад.

 

Замовити послугу
image

Яка вартість послуги?

У разі покупки будь-якого виробу – вартість доставки і примірки безкоштовна.

 

Якщо Вам нічого не підійде, то вартість доставки складе 1000 грн. для квартир в Києві 1500 грн. для квартир і заміських будинків, що знаходяться за межами Києва (Київська область).

Замовити послугу
image

Як замовити послугу?

01
Обрати товари
Вибрати потрібний товар і додати його в "Список бажань" на нашому сайті і скопіювати посилання вашого "Списку бажань" або завантажити PDF-файл.
02
Оформити заявку
Оформити заявку на сайті або по телефону (обов'язково прикріпіть посилання на ваш Список бажань або надішліть по e-mail вашому персональному менеджеру).
03
Узгодити дату і час
Після оформлення заявки ваш персональний менеджер зв'яжеться з вами для узгодження дати і часу доставки товарів для примірки.
04
Оформити покупку товарів
Якщо товари підходять, то ви оплачуєте замовлення на місці. Якщо товари не підійшли, ви оплачуєте тільки доставку згідно з тарифами.

Оформити заявку на примірку

image

Ми у соцмережах