Арт - MANDARIN MAISON

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Арт

Напрямок MANDARIN MAISON Art by Spivakovska розвиває культуру вибору арт-об’єктів, облаштування будинку і презентації подарунків. Наші фахівці можуть проконсультувати щодо створення власних колекцій, підібрати предмети мистецтва в інтер’єр, а також надати послуги арт-консалтингу.

Про галерею

«Ми давно хотіли розширити формат бутіка подарунків і товарів для будинку і інтер’єру класу люкс, доповнивши його преміальним мистецтвом. Я є експертом в області Luxury-інтер’єрів і дизайну вже більше 20 років, а наш, відносно новий, простір MANDARIN MAISON за 5 років роботи досяг угод з такими великими брендами, як Hermès, Christofle, Lalique і багатьма іншими.

C галеристкою Лікою Співаковською ми вирішили об’єднати зусилля, щоб показати нашим клієнтам унікальні для ринку України предмети мистецтва. У просторі MANDARIN MAISON передбачені два галерейних залу з постійною і змінною експозицією », – Каже Олег Дзюбяк, засновник MANDARIN MAISON.

У галереї MANDARIN MAISON art by Spivakovska підібрані кращі роботи представників арту і об’єднані в одному просторі для продажу з публічної колекції. Ці роботи мають ще більшу цінність, так як у кожної з них є свій провенанс. Це статус, ліквідність, правильне резюме, гарантія вартості і інвестиційна привабливість. Тут, в MANDARIN MAISON, заявлений найвищий рівень мистецтва.

image

Імена галереї

У MANDARIN MAISON art by Spivakovska можна вибрати видатні роботи відомих художників і скульпторів, які продавалися на найпрестижніших аукціонах, як Christie’s, Sotheby’s або Philips, і представлені в світі іноземними галереями. Серед таких імен – Тахер Жауї (Туніс / Німеччина), Михайло Деяк, Олександр Клименко, Анатолій Галицький, Олександр Онищенко (Чехія), Дар’я Кандинська, Ірена Тон і Рос Кожман (Великобританія), Олег Тістол, Микола Маценко, Анатолій Ротар, Володимир Цісарик , Юрій Мусатов, Дмитро Грек та інші.

image

Досягнення галереї

Заявлені імена – дійсно світової величини. Зібрані роботи авторів впізнавані і високо цінуються в Україні і за кордоном. Що важливо, так це те, що в публічній колекції MANDARIN MAISON Art зібрані роботи різної цінової категорії, і все – картини і скульптури, які можна передавати з покоління в покоління.

image

Придбати предмети мистецтва онлайн

01
Дивитися всі роботи

За жанром

01
All products

За художником

01
All artists

Послуги галереї

01
Консалтинг зі створення колекцій
Якщо Ви цікавитеся мистецтвом, плануєте зробити покупки на арт-ринку або зацікавлені інвестиційними можливостями вкладення коштів в мистецтво - галерея MANDARIN MAISON Art by Spivakovska надасть всебічну допомогу в цій справі. Ми надаємо консультації з інвестиційної привабливості окремих робіт, художніх напрямків і авторів, мінімізації ризиків при купівлі творів мистецтва.
02
Підбір предметів мистецтва в інтер'єр
Навіть найдосконаліший з точки зору дизайну і архітектури простір не буде виглядати живим без предметів мистецтва.

Ми намагаємося, щоб арт в інтер'єрі був не просто декором, який «оживляє» стіни, а важливою складовою концепції. І, звичайно, коли ми говоримо «арт», ми маємо на увазі не тільки картини, а й скульптури, світлові композиції і арт-об'єкти.
03
Підбір арт-подарунків і корпоративні замовлення
Твори мистецтва - це інвестиції в настрій і формування естетичного смаку. Хіба це не прекрасний лімітований подарунок? Це бажання підкреслити значимість ваших друзів і бізнес-партнерів. До кожної роботи можна підібрати свою історію дарування. Цим і унікально мистецтво. Жоден інший подарунок не буде передавати такий індивідуальний підхід, як мистецтво, яке ви вибираєте під людину.
04
Проведення виставок для художників
Галерея MANDARIN MAISON Art by Spivakovska має великий досвід в області просування сучасних художників на арт-ринку України і Європи. У сферу діяльності галереї входить організація виставок, маркетингові послуги, консультації з інвестицій в мистецтво, PR-заходи, іміджеві проекти в галузі мистецтва. У послугу входить адміністративний супровід, продаж і оформлення робіт.

Забронювати зустріч з арт-менеджером

image

Ми у соцмережах