UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Політика конфіденційності

Дата останньої зміни: 10.09.2020

1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

Сайт-онлайн-бутік, розташований в мережі Інтернет за адресою: http://WWW.MANDARIN-MAISON.COM

Адміністрація сайту-ФОП Дармограй Н.В., А також контакти.

Користувач-фізична або юридична особа, яка розмістила свою персональну інформацію за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті з подальшою метою передачі даних Адміністрації Сайту.

Форма зворотного зв’язку-спеціальна форма, де користувач розміщує свою персональну інформацію з метою передачі даних Адміністрації Сайту.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ця Політика Конфіденційності є офіційним типовим документом Адміністрації Сайту і визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб, що використовують Форму зворотного зв’язку на сайті.

2.2. Метою цієї Політики Конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про Користувача, в т.ч. його персональних даних від несанкціонованого доступу та розголошення.

2.3. Відносини, пов’язані зі збором, зберіганням, поширенням і захистом інформації про користувачів регулюються цією Політикою конфіденційності та чинним законодавством України.

2.4. Чинна редакція Політики Конфіденційності, є публічним документом, розроблена адміністрацією сайту і доступна будь-якому користувачеві мережі Інтернет при переході за гіпертекстовим посиланням»Політика конфіденційності”.

2.5. Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності.

2.6. При внесенні змін до Політики конфіденційності, Адміністрація сайту повідомляє про це Користувача шляхом розміщення нової редакції Політики конфіденційності на сайті http://WWW.MANDARIN-MAISON.COM

2.7. При розміщенні нової редакції Політики конфіденційності на сайті, попередня редакція зберігаються в архіві документації Адміністрації Сайту.

2.8. Використовуючи форму зворотного зв’язку, Користувач висловлює свою згоду з умовами цієї Політики конфіденційності.

2.9. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність одержуваної (зібраної) інформації про Користувача.

3. УМОВИ ТА ЦІЛІ ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

3.1. Персональні дані Користувача такі як: ім’я, прізвище, по батькові, e-mail, телефон, skype та ін., передаються Користувачем Адміністрації Сайту за згодою користувача.

3.2. Передача персональних даних Користувачем Адміністрації Сайту, через Форму зворотного зв’язку означає згоду Користувача на передачу його персональних даних.

3.3. Адміністрація Сайту здійснює обробку інформації про Користувача, в т.ч. його персональних даних, таких як: ім’я, прізвище, по батькові, e-mail, телефон та ін., а також додаткової інформації про Користувача, що надається їм за своїм бажанням: організація, Місто, посада та ін. з метою виконання зобов’язань перед користувачем сайту.

3.4. Обробка персональних даних здійснюється на основі принципів: а) законності цілей і способів обробки персональних даних і сумлінності; б) відповідності цілей обробки персональних даних цілям, заздалегідь визначеним і заявленим при зборі персональних даних; в) відповідності обсягу і характеру оброблюваних персональних даних способам обробки персональних даних і цілям обробки персональних даних; г) неприпустимості об’єднання створених для несумісних між собою цілей баз даних, що містять персональні дані.

3.5. Адміністрація Сайту здійснює обробку персональних даних Користувача за його згодою з метою надання послуг / продажу товарів, пропонованих на сайті.

4. ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані користувача зберігаються виключно на електронних носіях і використовуються за призначенням, обумовленим в п.3 цієї Політики конфіденційності.

5. ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Персональні дані користувача не передаються будь-яким третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених цією Політикою конфіденційності.

5.2. Надання персональних даних Користувача за запитом державних органів, органів місцевого самоврядування здійснюється в порядку, передбаченому законодавством України.

6. ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗНИЩЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

6.1. Персональні дані користувача зберігаються на електронному носії сайту безстроково.

6.2. Персональні дані Користувача знищуються при бажанні самого користувача на підставі його звернення, або з ініціативи адміністратора сайту без пояснення причин шляхом видалення Адміністрацією Сайту інформації, розміщеної Користувачем.

7. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

Користувачі мають право на підставі запиту отримувати від Адміністрації Сайту інформацію, що стосується обробки його персональних даних.

8. ЗАХОДИ ЩОДО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КОРИСТУВАЧІВ

Адміністратор сайту приймає технічні та організаційно-правові заходи з метою забезпечення захисту персональних даних користувача від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій.

9. ЗВЕРНЕННЯ КОРИСТУВАЧІВ

9.1. Користувач має право направляти Адміністрації Сайту свої запити, в т.ч. щодо використання/видалення його персональних даних, передбачені п. 3 цієї Політики конфіденційності в письмовій формі за адресою, вказаною в розділі контакти.

9.2. Запит, що надсилається Користувачем, повинен містити наступну інформацію: для фізичної особи: – номер основного документа, що засвідчує особу користувача або його представника; – відомості про дату видачі зазначеного документа і орган, що його видав; – дату реєстрації через Форму зворотного зв’язку; – текст запиту у вільній формі; – підпис користувача або його представника. Для юридичної особи: – запит у вільній формі на фірмовому бланку; – дата реєстрації через Форму зворотного зв’язку; – запит повинен бути підписаний уповноваженою особою з додаванням документів, що підтверджують повноваження особи.

9.3. Адміністрація сайту зобов’язується розглянути і направити відповідь на отриманий запит Користувача протягом 30 днів з моменту надходження звернення.

9.4. Вся кореспонденція, отримана адміністрацією від користувача (звернення в письмовій/електронній формі) відноситься до інформації з обмеженим доступом і без письмової згоди Користувача розголошенню не підлягає. Персональні дані та інша інформація про Користувача, який направив запит, не можуть бути без спеціальної згоди Користувача використані інакше, як для відповіді по темі отриманого запиту або у випадках, прямо передбачених законодавством.

Ми у соцмережах