Виставка сучасного мистецтва “Хорди та діагоналі. Еквілібріум” | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

УКР

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Виставка сучасного мистецтва “Хорди та діагоналі. Еквілібріум”

У MANDARIN MAISON art by Spivakovska продовжується виставка сучасного мистецтва “Хорди та діагоналі. Еквілібріум”. Еквілібріум – точка рівноваги між світлом та тінню, між прямим та скругленим, між твердим та мяким. Рівновага та гармонія зазвичай асоціюються з теплим та пастельним.

Ліка Співаковська, керуючий партнер галерейного простору:

«Ми планували цю виставку як спалах емоцій, як неймовірне видовище, в якому хочеться зробити крок назустріч майбутньому. Адже роботи, представлені в експозиції – це сучасний погляд на гармонію. Вона може і має бути насичена. Сучасна гармонія – це не пустота і тиша, а емоції і рух. Еквілібріум – в кожному з нас.

Яскраві, насичені, прямі кольори робіт Тахера Жауї та Леся Панчишина, стримуються пастельним рожевим — в роботах Гліба Франко та Даші Скорубської-Кандинської. Абстрактні радугеми Олександра Клименка вирівнюються упорядкованими лініями Анатоля Галицького. Балансують і форми: квадратні та круглі полотна надають рівновагу геометрії, знаходячи золоту середину між інь і янь.

Скульптурна частина експозиції не менш інтригуюча: роботи із серії «Баланс» британського дуету Ірена Тон і Рос Кожман — на противагу «Метаморфозам» із гнутого металу Михаїла Деяка. Скульптурний дует жіночого та чоловічого в формах Анатолія Ротаря корелюється із арт-обєктами Андрія Савчука: вони такі різні, але такі суттєво подібні за своїм прагненням до балансу.

Діагоналі Микола Сологуба урівноважуються колами Дмитра Зазимко, геометрична кераміка Юрія Мусатова доповнюється тонкою бронзою Володимир Цісарика та витонченим барель’єфом Гарі Горяного.

Олег Дзюбяк, засновник MANDARIN MAISON:

На виставці представлені роботи українських та закордонних авторів зі світовим визнанням. Всі вони – учасники міжнародних арт-фейрів в Майамі, Базелі, Німеччині, учасники торгів Sothebys, Christies та Philips. Багато із цих робіт ми відібрали в першу публічну колекцію MANDARIN MAISON art public collection, надаючи, тим самим, цім роботам ексклюзивний провенанс та гарантію вартості. Складання публічної колекції наразі наша головна мета. Ми ретельно відбираємо художників та роботи, яким надаємо цей особливий статус.

У виставці беруть участь: Андрій Аксютов, Анатоль Галицький, Гарі Горяний, Михайло Деяк, Тахер Жауї (Туніс/Німеччина), Дмитро Зазимко, Олександр Клименко, Юрій Мусатов, Лесь Панчишин, Анатолій Ротарь, Андрій Савчук, Даша Скорубська-Кандинська, Микола Сологуб, Ірена Тон і Рос Кожман (Лондон, Великобританія), Гліб Франко, Володимир Цісарик.

Виставка відкриється 6 травня в MANDARIN MAISON art by Spivakovska (ТЦ Mandarin Plaza, поверх 5, вул. Басейна, 6), та буде відкрита до 23 травня у вільному доступі щодня, з 11:00 до 21:00.

Вхід у масках обовязковий.

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах