Відкриття виставки Вікторії Сорочинські в галереї Mandarin Maison | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Відкриття виставки Вікторії Сорочинські в галереї Mandarin Maison

3 вересня в галереї MANDARIN MAISON art by Spivakovska відкрилася персональна виставка фотографа з Берліна Вікторії Сорочинські. Гостей заходу чекав експериментальний фрі джаз групи MUSHROOMONiON і захоплююча подорож у світ автопортретів Вікторії.

У цій виставці представлений один з найостанніших проектів Вікторії Сорочинськi: «Tête-à-Tête», знятий під час ізоляції COVID в Берліні.

Tête-à-Tête – це вислів, запозичений з французької мови, який перекладається буквально як «обличчям до обличчя» і зазвичай відноситься до інтимної зустрічі двох людей, або дуже особистої / конфіденційної розмови.

Ця серія автопортретів являє собою подорож у підсвідомість Вікторії, де вона досліджує свої дитячі спогади, мрії, страхи і фантазії з декілька гумористичним підходом. У цій подорожі вона метафорично стикається «обличчям до обличчя» з самою собою, в той же час дозволяючи глядачам зазирнути в її внутрішній світ.

Всі ми несемо з собою невід’ємний «багаж» нашого минулого, нашого досвіду і наших дитячих спогадів. Він завжди з нами, і він часто наповнює наші мрії, впливає на наші підсвідомі реакції на певні ситуації або знаходить своє відображення в наших відносинах з іншими.

Будучи іммігрантом все своє життя, психологічний «багаж» Вікторії Сорочинськi багатогранний і складний. Її ідентичність сформована різними культурами та країнами, де вона жила.

«Мені часто буває складно визначити, до якої культури я насправді належу і де знаходиться те місце, яке я повинна називати своїм домом» – зізнається Вікторія.

Символи, які вона досліджує в цій серії, мають для неї глибоке особисте значення, однак, вони також взяті з «колективної мудрості» і універсальних символів, які існують у людей з різних культур, навіть якщо вони означають для них щось інше.

А тому цей проект – це також свого роду запрошення для глядачів взяти участь в цьому особистому і в той же час дуже грайливому діалозі, подорожувати з Вікторією в своєму уяву і, можливо, навіть зустрітися із своїми власними тінями і психологічним багажем Tête-à-Tête.

Виставка за підтримки Leica Camera Austria.

Виставка проходила в період 04 вересня – 19 вересня.

Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах