Виставка Оксани Мась "META-ART by MAS" - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Виставка Оксани Мась “META-ART by MAS”

У липні 2021 в галереї MANDARIN MAISON art by Spivakovska відкриється персональна виставка мистецтва художниці Оксани Мась.

Оксана Мась – гуманіст, філософ, теоретик і меценат.

Твори Оксани включені в відомі колекції, такі як Deutsche Bank Collection, успішно продаються на світових аукціонах Sotheby’s, Christie’s. Мась – учасник 54-ої та 55-ої Венеціанської бієнале від України, отримала приз незалежних критиків на кінофестивалі в Локарно. Роботи Оксани знаходяться в понад 2000 приватних і державних колекцій в Європі, Азії та США.

META-ART by MAS – іновації в розвитку культури людської цивілізації.

Це мета-мистецтво. Технології розвивають нас, а ми розвиваємо технології. Мась використовує різні художні практики, розмиває кордони між реальним і віртуальним світом, створює свій метасвіт, який не обмежений тільки можливістю споглядати арт об’єкт, але залучає до інтерактивної взаємодії з мистецтвом через віртуальну і реальну подорож в майстерню художниці в іспанське місто Фігерас.

Глядач зможе не просто спостерігати роботи Оксани, але і мандрувати до Іспанії, завдяки відеоінсталяції, розташованій на виставці. Занурення в контекст двох світів Далі і Мась, створення нового твору мистецтва в співтворчості з художницею розширять роль глядача і колекціонера і дадуть творчий імпульс і новий досвід за межами стереотипів і галереї. Художниця оголошує планету галереєю Earth Art Space. Кордонів для мистецтва не існує. Оксана оголошує еру Нового Ренесансу, де кожен — творець.

На виставці представлені музейні і нові роботи з уже відомих серій Оксани: «Mandala Dance», «Biomorphic realism», «File of memory» та інші, а також глобальний проект MASEGGS.

У 2011 р, 300 000 чоловік вже стали ком’юніті арт-проекту MASEGGS, тепер проект набуває ще більш розширену форму, стаючи мультичейновим. Кожна людина на планеті – художник, приєднавшись до проекту онлайн або оффлайн, вона створює нові арт-об’єкти.

Для мене бути художником означає бути за рамками, поза стереотипів і будь-яких обмежень. У світі мистецтва я відчуваю себе неймовірно вільною і наповненою натхненням. Що таке META – ART? Це нова грань, експеримент, новий досвід, який не обмежується спогляданням.

Тому я запрошую майбутнього власника арт-об’єкту «Сфера» в гості на вікенд в свою майстерню та резиденцію. За келихом іспанського вина ми пофілософствуємо про сучасне мистецтво, всесвіт і життя.

Виставка відкрита щодня, в період 21 липня – 01 вересня, з 11 до 21:00.

MANDARIN MAISON art by Spivakovska, 5 поверх ТЦ Mandarin Plaza, Басейна, 6.

Вхід вільний.


Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах