Відкриття першого офіційного корнера Baccarat в Україні | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Відкриття першого офіційного корнера Baccarat в Україні

257 років досвіду, який передається з покоління в покоління

baccarar kyiv mandarin maison (7)

19 жовтня в самому серці столиці – в будинку подарунків та декору MANDARIN MAISON (ТЦ Мандарин Плаза, 5 поверх) відбулося урочисте відкриття корнера Baccarat, старовинного французького кришталевого Дому, якому вже понад 250 років.

Історія кришталевого бренду Baccarat почалася в 18 столітті. Головна увага завжди приділялася вдосконаленню майстерності і створення унікальних продуктів. Баккара може похвалитися найбільшою кількістю відзначених нагородами «Кращих майстрів» у Франції, більше, ніж в будь-якому іншому французькому Домі. Потрібно 15 років, щоб оволодіти технікою і використовувати безмежні можливості для ліплення кришталю.

Не дивно, що місцем розташування першого офіційного корнера став саме дім подарунків та декору MANDARIN MAISON, який є трендсеттером в області декору і пропонує вишукані товари преміум-класу, перетворюючи буденність в сучасну елегантність.

Дизайн Київського корнера відтворений в стилі Паризької квартири, з точністю по всім ескізам головного офісу в Парижі. «Компанія Baccarat дуже ретельно підходить до вибору партнерів і до місця, яке буде уособлювати дух марки. Тут, в MANDARIN MAISON, ідеально впоралися з цим завданням», – говорить представник компанії Baccarat – Alexandrine REILLE-LINYER

Надихнутися Паризьким шиком і придбати вишукані вироби з кришталю Baccarat можна за адресою – м. Київ, вул. Басейна, 6 | ТЦ Мандарин Плаза, 5 поверх

baccarar kyiv mandarin maison (1)

Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах