Відкриття персональної виставки Михайла Деяка «ДОКУМЕНТ»

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Відкриття персональної виставки Михайла Деяка «ДОКУМЕНТ»

18 січня, арт-простір Mandarin Maison  презентував персональну виставку сучасного українського художника  Михайла Деяка «ДОКУМЕНТ». Роботи, представлені на виставці, демонструють експерименти та вже впізнаванні твори автора в об’ємній пластиці.

«Дуже важливо знайомити українське суспільство з сучасним мистецтвом, і зокрема, сучасною скульптурою, демонструвати нові художні експерименти, які гідні не тільки України, а і світової аудиторії. Наприкінці 2021 року ми це зробили на прикладі інсталяції Михайла Деяка «Непередбачувані обставини», яка нині знаходиться перед Національною оперою України та історія створення якої є, також, частиною експозиції персональної виставки Михайла «Документ». Згодом, інсталяцію зможуть побачити і в інших містах України» – зазначив Олег Дзюбяк , ініціатор виставки.

персональная выставка современного украинского художника Михаила Деяка «ДОКУМЕНТ»

Виставка, що знайомить широкий загал із сучасним мистецтвом вже є сталою традицією для  Олега  Дзюбяка. За останні 5 років за його ініціативи в арт-просторі Mandarin Maison було проведено близько 30 виставок та перформансів сучасних українських та закордонних митців. Олександр Верещак, Роман Мінін, Микола Маценко, Олександр Ройтбурд, Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Василь Цаголов, Сергій Якименко, Оксана Мась, Борис Данилов, Вікторія Сорочінскі. Він постійний учасник найпрестижніших арт-форумів: Art Basel, Biennale di Venezia, Art Paris. 

«Процес творення роботи, в деякому сенсі, буває цікавішим і ще більш захоплюючим, ніж результат, якого я досягаю. Адже явищ та різноманіття ідей, які надихають мене, як автора, в процесі створення, – безліч. І лише деякі з них впливають на кінцевий вигляд скульптури» –  розповів гостям VIP відкриття автор творів Михайло Деяк.

персональная выставка современного украинского художника Михаила Деяка «ДОКУМЕНТ»

В рамках експозиції, гості на власні очі побачили процес створення арт-об’єкту: від замальовок ідеї, процесу знаходження ескіз- форми та створення скульптури в матеріалі. Також, кожен з гостей VIP заходу отримав ескіз за підписом художника.

 «В несподіваних обставинах нашого сьогодення ми відчуваємо зовсім інші способи взаємодії з мистецтвом. Суб’єктивно, світовий мистецький тренд наразі виражений в тому, що правил чи меж сприйняття художніх форм сучасної скульптури більш не існує. І творчі експерименти  Михайла Деяка з формою, матеріалом та кольором, які представлені сьогодні в рамках виставки «Документ» підтверджують світову тенденцію.»  – прокоментувала кураторка виставки Олена Зубкова.

Виставка «ДОКУМЕНТ» чекає на відвідувачів з 19 січня в арт-просторі MANDARIN MAISON (ТЦ Mandarin Plaza, поверх 5, вул. Басейна, 6), та буде відкрита до 15 лютого, у вільному доступі щодня, з 11:00 до 21:00.

 

Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Попередня стаття

Ми у соцмережах