Літня колекція мистецтва MANDARIN MAISON art by Spivakovska | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Літня колекція мистецтва MANDARIN MAISON art by Spivakovska

З 10 червня галерейний простір MANDARIN MAISON заповниться яскравими полотнами українських та іноземних митців, більшість із них будуть показані вперше.

Експозиція розпочинається новими роботами авторки Dasha S. Kandinsky (Україна\США), де представлені яскраві поп-артові експресивні обличчя в метеликах.

Чеський художник українського походження Олександр Оніщенко представляє два полотна: море та літній теплий парк.

Роботи українського митця Гліба Франка переміщують глядача до спекотних країн: тут є пальми та кактуси, можна доставати свої купальні костюми!

Кульмінацією є корнер з роботами топ-зірки українського арту Михайла Деяка та іноземного автора Тахера Жауї (Туніс\Іспанія). Тут представлена робота «Діалоги» М. Деяка – знахідка для колекціонера, адже вона виконана олією на полотні, тоді як автор перейшов на тривимірний простір. Олійні роботи Михайла цінуються дуже високо.

Абстрактно-експресивна робота Жауї не залишає байдужим: вона просто втягує в позитивні емоції.

Також, на виставці представлені роботи Анатоля Галицького (одна з робіт цієї серії була продана на міжнародному аукціоні Phillips за 10 000 доларів у 2008 р.), та Леся Панчишина – відомого українського автора, який мав чисельні виставки в Україні та США.

Також, в літній колекції MANDARIN MAISON представлена робота Микити Зігури «Глобальне потепління», яка за своєю філософською назвою має дуже яскравий вигляд стиглих вишень.

Також, в галереї відкрито зал постійної експозиції, де представлені роботи: Юрій Мусатов, Володимир Цісарик, Олександр Моргацький, Андрій Аксютов, Dasha S. Kandinsky, Андрій Савчук, Олександр Клименко, Михайло Деяк, Гліб Франко, Олег Тістол та Микола Маценко, Анатолій Ротарь, Владислав Волосенко, Роман Мінін, Ірена Тон та Рос Кожман.

Запрошуємо вас на перегляд літньої колекції MANDARIN MAISON art by Spivakovska щодня, без вихідних, з 11:00 до 21:00.

Mandarin Plaza, вул. Басейна, 6, поверх 5.


Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах