MAISON BERGER PARIS: аромати для дому з віковою історією | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

УКР

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

MAISON BERGER PARIS: аромати для дому з віковою історією

Винайдена понад сто років тому, лампа Берже і донині користується неймовірним успіхом: щорічно в світі продається більше мільйона цих дивовижних і одночасно корисних предметів інтер’єру.

        

Знайома кожному французу, лампа Берже має захоплюючу історію. У 1898 році простий помічник фармацевта Моріс Берже, майбутній засновник компанії Lampe Berger, отримує патент на незвичайний винахід – каталітичну систему очищення повітря, що представляє собою скляну посудину, в яку заливається спиртовий розчин. На шийці посудини був закріплений керамічний пальник, по контуру якого був нанесений тонкий шар платини. В основі її роботи – реакція окислення металу, в результаті якої вироблялися молекули озону, що знищують більшість хвороботворних бактерій в повітрі. Щоб активувати цей нехитрий пристрій, необхідно запалити пальник на кілька хвилин, а потім задути полум’я. В той момент і починається реакція окислення, завдяки якій лампа Берже (саме так було названо цей винахід) стає рішенням однієї з головних проблем того часу – чистоти повітря в закритих приміщеннях. Революційний винахід одразу набуває широкого поширення: лампа Берже з успіхом використовується спочатку в госпіталях, а потім і в будинках звичайних людей для щоденного очищення повітря.

Maison Berger Paris

У 30-і роки «маленька лампа, яка знищує все небажані запахи» постає в новому світлі: відтепер вона не просто очищає повітря в будинку, але і наповнює його вишуканим ароматом. Так починається «золота епоха» Lampe Berger. Компанія починає плідну співпрацю з відомими дизайнерами і мануфактурами. Cristal de Baccarat, Cristalleries de Saint-Louis, Emile Gallé, René Lalique … ось лише деякі імена, які внесли свій вклад в розвиток марки. Купуючи нові форми, кольори і матеріали, лампа Берже стає справжнім витвором мистецтва і … об’єктом колекціонування. Серед знаменитих шанувальників лампи Берже були Коко Шанель, Жан Кокто, письменниця Колетт і Пабло Пікассо.

Maison Berger Paris

Використання лампи Берже – це справжня церемонія, яка не тільки приносить задоволення, але і сприяє створенню гармонійної атмосфери в будинку.

Maison Berger Paris

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах