La Pavoni: високі технології приготування кави - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

La Pavoni: високі технології приготування кави

La Pavoni в усьому світі означає «еспресо» – бренд, який вже більше ста років визнаний італійським лідером у виробництві кавоварок.

Заснована в 1905 році в Мілані, компанія La Pavoni стала лідером з виробництва кавових машин еспресо, конкуруючи в висококласному секторі ринку, використовуючи якість своєї продукції і її вишукану естетику.

Здатність виробляти висококонкурентні з технологічної точки зору машини завжди йшла рука об руку з великою турботою про їх зовнішній вигляд, починаючи з виробництва найперших моделей.

У 1948 році La Pavoni виготовила свою першу машину з горизонтальним бойлером, що отримала назву LA CORNUTA, тому що її заварювальні групи виступають з циліндричного корпусу. У 1956 році була створена серія CONCORSO. Це була кавоварка, в якій корпус мав особливий дизайн. Каркас з попередньо пофарбованого листового металу складався з геометричних і модульних елементів. При з’єднанні цих елементів створювались машини різної довжини і найрізноманітніших колірних поєднань.

Лідери в побутових машинах EUROPICCOLA і PROFFESIONAL представляють собою поєднання елегантності, якості та надійності; ці машини, що випускаються з 1961 року, ніколи не вийдуть з моди; “Professional” експонується в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

Завдяки її вишуканості і якості вона настільки завоювала визнання, що її можна було побачити в багатьох популярних фільмах.

Вперше ця кавоварка з’явилася на екранах в 70-х у фільмі «Живи та дай померти» – шпигунський бойовик про британського суперагента Джеймса Бонда, і з тих пір вони регулярно з’являються на телеекранах.

«Живи та дай померти», 1973 р.

«Хрещений батько. Епілог: Смерть Майкла Корлеоне», 1990 р.

«Знайомство з батьками», 2000 р.

У 2019 La Pavoni представляє моделі ESPERTO, леверні кавомашини для майстрів з еспресо. Дорогі матеріали і можливість постійного контролю тиску заварювання, здійснюваного шляхом опускання важеля, дозволяють навіть найвибагливішим користувачам зварити еспресо за своїми смаковими уподобаннями, даючи можливість повторювати криву тиску екстракції кави.

Купити кавомашини La Pavoni у Києві

Леверна кавоварка – це не тільки вінтажний колорит і реальний стим-панк, а й беззастережне слідування кавових традицій і гарантія еталонної якості еспресо при правильному підході до справи. Техніка приготування еспрессо за допомогою леверної кавомашини має ряд істотних переваг: можливість попереднього запарювання закладки кави впливає на якість і інтенсивність процесу екстракції.

Особливості конструкції механічного важеля-Левера кавомашини дозволяють тиску екстракції на початку процесу екстрагувати «найсмачніші» ароматичні сполуки. До кінця процесу екстракції тиск плавно знижується до нуля, тим самим залишаючи в кавовій гущі надлишок кофеїну, шкідливі речовини й зайву гіркоту.

Практично обов’язковою складовою якості справжнього італійського еспресо є хороша кавомолка з можливістю мікрометричної настройки величини помелу: щасливому володареві леверної кавомашини і кавомолки відповідного рівня відкриваються нові незвідані горизонти нескінченного світу кави найвищої якості.

La Pavoni перетворює кавомашини в предмети розкоші і твори мистецтва, доповнюючи концепцію «Зроблено в Італії» виробами, що поєднують якість і дизайн.

Ознайомитися з асортиментом і купити італійські кавоварки La Pavoni можете за посиланням.

Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах