Фотовиставка Вікторії Сорочінські "Tête-à-Tête" | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Фотовиставка Вікторії Сорочінські “Tête-à-Tête”

У цій виставці представлений один з найостанніших проектів Вікторії Сорочинськi: «Tête-à-Tête», знятий під час ізоляції COVID в Берліні.

Tête-à-Tête – це вислів, запозичений з французької мови, який перекладається буквально як «обличчям до обличчя» і зазвичай відноситься до інтимної зустрічі двох людей, або дуже особистої / конфіденційної розмови.

Ця серія автопортретів являє собою подорож у підсвідомість Вікторії, де вона досліджує свої дитячі спогади, мрії, страхи і фантазії з декілька гумористичним підходом. У цій подорожі вона метафорично стикається «обличчям до обличчя» з самою собою, в той же час дозволяючи глядачам зазирнути в її внутрішній світ.

Всі ми несемо з собою невід’ємний «багаж» нашого минулого, нашого досвіду і наших дитячих спогадів. Він завжди з нами, і він часто наповнює наші мрії, впливає на наші підсвідомі реакції на певні ситуації або знаходить своє відображення в наших відносинах з іншими.

Будучи іммігрантом все своє життя, психологічний «багаж» Вікторії Сорочинськi багатогранний і складний. Її ідентичність сформована різними культурами та країнами, де вона жила. «Мені часто буває складно визначити, до якої культури я насправді належу і де знаходиться те місце яке я повинна називати своїм домом» – зізнається Вікторія.

Символи, які вона досліджує в цій серії, мають для неї глибоке особисте значення, однак, вони також взяті з «колективної мудрості» і універсальних символів, які існують у людей з різних культур, навіть якщо вони означають для них щось інше.

А тому цей проект – це також свого роду запрошення для глядачів взяти участь в цьому особистому і в той же час дуже грайливому діалозі, подорожувати з Вікторією в своєму уяву і, можливо, навіть зустрітися і своїми власними тінями і психологічним багажем Tête-à-Tête.

Вся серія Tête-à-Tête знята на камеру LEICA Q2 Monochrom.

Leica Q2 monochrom

Про Автора:
Вікторія Сорочiнськi – фото-художник зі міжнародним визнанням. Диплом Магістра образотворчих мистецтв вона отримала в Нью Йоркському Університеті (NYU) в 2008р. З того часу, у неї було більше 75-и виставок в 23 різних країнах Європи, Північної і Південної Америки та Азії. Роботи Сорочинський представлені і рецензуються в більше 85-и міжнародних публікаціях, включаючи її монографію «Анна і Єва», яка опублікована видавництвом Peperoni Books у Нiмеччiнi.

Вона також є лауреатом понад 40 міжнародних премій, стипендій та грантів, серед яких премія Арнольда Ньюмана, премія Leica Oskar Barnack, премія LensCulture Exposure, премія Lucie, Magenta Flash Forward, PDN Photo Annual і премія Voies Off Arles. Народжена в Україні, і прожила багато років в різних країнах світу, Вікторія нині живе і працює в Берліні.

Вікторія Сорочинськi є автором безлічі довгострокових проектів, які являють із себе грань між документальною і постановочною фотографією. В її роботах, вона досліджує теми міжособистісної близькості і сімейних відносин, а також традиції різних культур і міфології, де часто використовуються елементи розповіді, перформансу та інсталяції.

З більшістю проектів Вікторії, ви маєте можливість познайомитися на її сайті: www.viktoria-sorochinski.com

За підтримки Leica Camera Австрія


Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах