BUUNT – ювелірний бренд, який перетворив прикраси на предмет мистецтва | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

BUUNT – ювелірний бренд, який перетворив прикраси на предмет мистецтва

Неповторність, унікальність та ексклюзивність кожної прикраси гарантована повним циклом виробництва компанії. Прикраси BUUNT – це вироби ручної роботи лімітованої серії, з унікальним дизайном, виконані в японській техніці Мокуме-Гане, з дорогоцінним камінням та гарячою емаллю.

Buunt - ювелирный бренд

В ідеології бренду лежить неповторність та велич всього природного. Всі прикраси натхненні та пронизані красою і духом живих творінь. Сама технологія Мокуме-Гане – це спосіб об’єднати різні за кольором дорогоцінні метали і досягти неповторного візерунка натуральної деревини в кожному наступному виробі. Як немає у світі двох дерев з ідентичним малюнком спила, так неможливо створити два ідентичні вироби у техніці Мокуме-Гане.

Buunt - ювелирный бренд

Обираючи ювелірний виріб від BUUNT ви гарантовано отримуєте єдиний на всій планеті екземпляр по унікальності малюнка, який є об’єднанням технології та майстерності, краси природи та акту чистої творчості, –  це і є мистецтво.

Місія компанії BUUNT– дати можливість ювелірним прикрасам ручної роботи із золота, срібла та платини, з дорогоцінним камінням, бути не лише мистецтвом, а й способом самовираження і демонстрації своєї індивідуальності.

Носити прикраси BUUNT – це не соромитися бути різним, бути готовим дивувати оточуючих, ламати ювелірні стереотипи та приковувати до себе увагу освічених поціновувачів мистецтва.

Мокуме-Гане – це таїнство японської культури, вона потребує особливого професіоналізму та майстерності ювелірів, яким володіють майстри бренду BUUNT. Вивчити дану техніку і відточити майстерність займає роки. Майстерність, обов’язковий талант і всеосяжна любов до творчості об’єднує всіх, хто в компанії створює продукт.

Безкомпромісність, як і найвищий ступінь майстерності команди, унеможливлює виробниче масштабування бренду.

В інтерв’ю для Українського видання, засновник бренду Віталій Астахов говорить: «Нам дуже складно розширювати торговельну мережу через складність та тривалість виробничого процесу. Я пишаюсь, що за роки вдалося зібрати команду однодумців, для яких мистецтво – найважливіше у житті. Необхідність розширювати штат мене завжди хвилює. Я побоююся розчаровуватись у нових людях та їхньому ставленні до роботи. Крім того, зазначу, що ми ніколи не поступимося якістю задля зростання продажів».

На сьогоднішній день компанії 8 років, її ювелірні вироби представлені на ринку Європейського союзу, України та Туреччини. Виробництва зосереджені у Великій Британії, Ізраїлі, Італії та Україні. Усі колекції бренду, а їх 28, ви можете купити на сайті Mandarin Maison. Будь-який виріб може бути виконаний індивідуально для замовника з урахуванням усіх його побажань.

Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах