Олександр Оніщенко | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

УКР

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Олександр Оніщенко

Олександр Оніщенко – відомий чеський художник українського походження. Володар “The Masaryk Academy of Art award” премії Чеської Академії мистецтв імені першого президента Чехословаччини Т. Г. Масарика в Празі за творчий внесок у розвиток культури Чеської республіки і за зміцнення міжнародних відносин у соціально-культурній сфері, щорічної премії “The Franz Kafka Medal” і медалі імені чеського письменника Франца Кафки від союзу чеських діячів культури за найбільш цінний внесок в розвиток чеської культури.

У 2000 році Йозеф Налєпа особисто вручив Олександру “The Key of Prague” Medal, премію і медаль “Ключ від Праги” від союзу чеських художників і скульпторів за успіхи в розвитку соціально-культурної сфери Праги.

Александр Онищенко
“Таємниця Чорного Полотна Олександра Оніщенка» – це нова релігія.
Олександр – новатор, він завжди висловлював внутрішній протест, який збігався, або, навпаки, йшов в розріз з соціальним та культурним життям 80-90-тих років і сучасності. Він заперечував постулати класичної школи і перебував в пошуку особливих підходів. У цих пошуках, він знайшов глибину Чорного Полотна.

Картина Олександра була придбана в подарунок принцу Чарльзу, принцу Уельському, старшому синові королеви Великобританії Єлизавети II. Крім того, його картини знаходяться в колекції Одеського Музею Західного та Східного мистецтва, в приватній колекції Баронеси Jana Germenis-Hildprandt в чеському замку Блатная і в посольстві Ірландії в Празі.

У кращих світових галереях світу, таких як – Filsinger Gallery – Fossil & Contemporary Art, Palm Desert, California, Broadmoor Galleries, Colorado Spring, Colorado, The Royal Institute of British Architects (RIBA), London, Galerie Eraunsia, Saint-Jean-de-Luz, Exhibition & workshop, National Academy of Arts (ASWARA), Kuala Lumpur, Park Avenue Atrium, New York. А також, неодноразово були виставлені на благодійних аукціонах по всьому світу.

З питань придбання картин звертайтесь за телефонами нижче:

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах