Спільна колекція Smeg і Dolce & Gabbana в Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Спільна колекція Smeg і Dolce & Gabbana в Mandarin Maison

Dolce & Gabbana і SMEG знову об’єдналися для проекту Sicily is my Love – унікального втілення творчої думки Made in Italy. На цей раз предметом їхньої спільної роботи стала ексклюзивна серія малої побутової техніки SMEG. В Україні серія ексклюзивно представлена в MANDARIN MAISON.

КОЛЛЕКЦИЯ SMEG И DOLCE&GABBANA

Риси неповторного стилю Dolce & Gabbana присутні на всіх моделях цієї дизайнерської колекції. На корпусах тостерів, цитрусових соковижималок, кавоварок еспресо, чайників, блендерів, планетарних міксерів та шнекових соковижималок розцвіли золоті лимони та інші цитрусові фрукти, розпустилися квітки опунції і зачервоніли яскраві вишні. Все це елементи сицилійського образотворчого мистецтва, обрамленого трикутними візерунками під назвою crocchi.

КОЛЛЕКЦИЯ SMEG И DOLCE&GABBANA

У декорі приладів також присутні ненав’язливі квіткові мотиви, натхненням для яких послужили узбережжя Південної Італії, і фантастичні пейзажі Етни в оточенні цікавого орнаменту, в якому можна побачити руїни грецького храму Кастора і Поллукса в Долині Храмов, символ Трінакріі і зображення карточчі («сицилійських трубочок з тесту »- перекл.), схожих на листя аканта.

КОЛЛЕКЦИЯ SMEG И DOLCE&GABBANA

КОЛЛЕКЦИЯ SMEG И DOLCE&GABBANA
Всі естетичні символи нерозривно пов’язані зокрема з Сицилією, духовною батьківщиною Доменіко Дольче і Стефано Габбана, а також з усією Італією в цілому.

Кухня, для досконалості якої призначені продукти Smeg, завжди залишиться одним з найбільш яскравих проявів культури цієї країни. Характерна для Південної Італії їжа, стародавні традиційні страви – першоджерела, до яких неможливо не повернутися душею і тілом, під враженням від дорогоцінних кухонних приладів нової колекції, що стала підсумком багаторічної творчої досвіду SMEG в області дизайну побутової техніки.

Подивитися й купити в Києві тостер, соковижималку, блендер, чайник Smeg Dolce & Gabbana можна в MANDARIN MAISON.

 

Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах