Дорожче золота: столові прилади і предмети декору з срібла Christofle | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Дорожче золота: столові прилади і предмети декору з срібла Christofle

Знаменита фабрика Christofle родом з прекрасної Франції, де ім’я цього виробника вже стало загальним – створені тут посріблені столові прилади відрізняються кращими експлуатаційними та естетичними показниками вже протягом багатьох десятиліть.

Christofle

Жоден будинок не може бути дійсно затишним і гостинним без відповідного оформлення кухні або їдальні і, звичайно ж, без зручних і привабливих аксесуарів. Якщо ви прагнете до досконалості в усьому, підбираючи бездоганні деталі, обов’язково зверніть увагу на столові прибори, створені старовинною французької фабрикою Christofle.

Christofle

Ця фірма була заснована в першій половині дев’ятнадцятого століття, в 1830 році, і з тих пір є одним з лідерів європейського виробництва стильних столових аксесуарів. Величезна популярність компанії в багатьох країнах світу зовсім не дивна – як приватні покупці, так і грамотні фахівці в області дизайну по достоїнству оцінили продукцію цієї фірми.

Засновник успішного справи Шарль Крістофль відразу ж взяв максимально високу планку, яку не опустили і до цього дня. Кожен виріб, створений талановитими і досвідченими майстрами Christofle, складається з запатентованого сплаву нікелю, міді і цинку, зверху покритим сріблом 925 проби товщиною вісімдесят мікрон. Це забезпечує тривалість терміну служби (близько шістдесяти років) і естетичність моделей. Саме тому їх можна зустріти як в приватних інтер’єрах, так і в розкішних готелях, у палацах світових правителів, на дорогих лайнерах.

Крім знаменитих посріблених приладів на фабриці Christofle пропонується гідний асортимент позолочених і сталевих столових аксесуарів, текстильного декору, фарфорових і кришталевих предметів, посуду, засобів по догляду за сріблом.

Christofle

З Christofle співпрацювали багато талановитих художників, які і створили індивідуальний вигляд цієї марки: Marcel Wanders, Fred Pinel, Gio Ponti, Man Ray, Jean Cocteau, Andrée Putman, Martin Szekely і інші не зупинялися на одному стилі, пробуючи різні напрямки і пропонуючи в результаті незмінно актуальні і розкішні варіанти.

 

Christofle

Набір столових приборів JARDIN D’EDEN на 24 персони

85 900 грн.

Кавник MALMAISON

68 500 грн.

Підсвічник VERTIGO

26 700 грн.

Рамка для фотографій
  12 500 грн.

Набір столових приборів MOOD на 24 персони

48 600 грн.

Кружка дитяча

8 900 грн.

Ми працюємо! Замовляйте онлайн. Консультація 068 765 12 12  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах