Справа техніки: Bluetooth-колонка від Jarre Technologies | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

УКР

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

Справа техніки: Bluetooth-колонка від Jarre Technologies

На сьогоднішній день стильна портативна акустика являє собою неодмінний атрибут і ознаку якості життя. І на те є свої причини, адже музика оточує нас всюди, задаючи ритм, піднімаючи настрій і допомагаючи розслабитися. Безперечно, улюблена музика потребує гідного обрамлення.

Bluetooth-колонка от Jarre Technologies

AeroBull HD – це стильна і модна док-станція з акустикою, дизайн якої розроблений компанією знаменитого французького композитора, одного з піонерів електронної музики, Жан-Мішель Жарра.

Bluetooth-колонка от Jarre Technologies

Елегантні бездротові колонки для iPhone під назвою AeroBull від Jarre Technologies ідеально впишуться в будь-який інтер’єр, не дивлячись на ультра сучасний дизайн. Колонка оснащена двома динаміками і одним сабвуфером потужністю 100 Вт і призначена для використання з будь-яким iPhone або іншого пристрою iOS з роз’ємом Lightning.

Bluetooth-колонка от Jarre Technologies

Технічні характеристики акустичних систем також на висоті. Так, AeroBull HD охоплює діапазон частот від 50 до 20000 Гц, даючи на виході до 80W RMS найчистішого потужного звуку. Цього достатньо, щоб наповнити музикою простору студію.

Bluetooth-колонка от Jarre Technologies

Дизайнерська акустика Jarre Technologies – це поєднання інновацій, високої якості звучання, передового дизайну і гідної ціни. Це нове прочитання музики і справжня знахідка для шанувальників якісної музики і всіх тих, хто цінує неординарний стиль.

Bluetooth-колонка от Jarre Technologies

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах