В гості до Морфея: постільна білизна для солодких снів | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

УКР

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

В гості до Морфея: постільна білизна для солодких снів

Виглядати бездоганно потрібно завжди і скрізь, в тому числі вдома. І навіть уві сні – мова не тільки про нічне вбрання. Пропонуємо обзавестися прекрасною постільною білизною, щоб подорож в світ Морфея перетворилася в особливий ритуал.

У MANDARIN MAISON представлені кращі світові бренди домашнього текстилю відмінної якості.

ETRO HOME

Текстиль Etro Home

Успішна італійська фабрика Etro існує з 1968 року. Її засновник, Джироламо Етро, зробив ставку на створення висококласних тканин, рівних яким знайти або дуже складно, або взагалі неможливо. Отримавши в спадок невелику ткацьку фабрику, він вирішив самостійно розвинути її, і цілком досяг успіху в цьому. Першими тканинами, створеними фабрикою, стали натуральні бавовна, шовк, кашемір. Серед перших орнаментів були колоритні східні мотиви.

Текстиль Etro Home

Джироламо Етро захоплювався живописом, був колекціонером книг з мистецтва, а також завзятим мандрівником. Невичерпним джерелом натхнення для майстра стала загадкова Індія. Саме в Індії він вперше побачив візерунок «Пейслі» (Paisley pattern), який став характерною рисою бренду і його візитною карткою.

Лінія ексклюзивних товарів для дому та меблевих аксесуарів являє собою поєднання нестандартних колористичних рішень з унікальними візерунками, у виробництві яких превалює ручна робота.

Текстиль Etro Home

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах