PenShop в MANDARIN MAISON: Як обрати ручку | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

УКР

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

PenShop в MANDARIN MAISON: Як обрати ручку

PenShop в MANDARIN MAISON – це про те, як отримати справжнє задоволення від дотику ручки з папером. Про те, як текст витончено і плавно лягає на лист. У корнері PenShop в MANDARIN MAISON зібрані кращі світові бренди: S.T. Dupont, CERUTTI, Parker, Montegrappa, Hugo Boss, Porsche Design, Waterman, Nina Ricci, Caran d’Ache, Fisher Space Pen, Lexon.

PenShop в MANDARIN MAISON

В наші дні ручка є не просто канцелярською приналежністю, необхідною для письма, але також незамінним аксесуаром кожної успішної людини. Вагу пишучого інструмента приємно відчувати в руці, а яскравий стиль виробу в повній мірі відображає індивідуальність свого власника. Даний атрибут став не менш престижним, ніж краватка або добрий годинник, тому так важливо знати, як правильно вибрати ручку.

Канцтовари категорії класу люкс відрізняються неперевершеною якістю і вишуканим дизайном. У порядку речей, якщо дорогих письмових приладів є відразу декілька. Чоловікові в цьому випадку дозволено вибрати ручку, відповідну його костюму або краватці. У будь-якому випадку, кращим варіантом стане, якщо дизайн ручки буде збігатися із загальним стилем її власника.

Види ручок:

Незважаючи на те, що людство постійно прагне вдосконалювати письмове приладдя, типів ручок придумано не так вже й багато. Всі ручки з чорнилом діляться на три види – кулькова ручка, ручка-роллер і пір’яна ручка.

Кулькові ручки

Вони оснащуються письмовим вузлом, який представлений невеликою металевою трубкою і кулькою, затиснутим між її стінками. На товщину лінії в цьому випадку впливає розмір кульки.

Стрижні для таких ручок можуть бути з рідкими або густими чорнилом, а також гелієвими або біополімерними. Якщо говорити про те, як правильно обрати кулькову ручку, то тут слід керуватися практичністю і особливостями чорнила.

Найпрактичнішою є густа чорнильна паста, виготовлена ​​на масляній основі. Її недоліком є ​​незручність використання: дуже часто ручка не пише за певних умов. Перевагою рідких чорнил можна вважати те, що ручки з ними можуть використовуватися для вертикального письма, а гелеві відрізняються плавним письмом і яскравістю. Біополімерні чорнила відмінно підійдуть тим, хто змушений використовувати ручку на холоді.

Цікавий факт про кулькову ручку: першим великим замовником кулькових ручок стали ВВС Великобританії, так як в 1930-х роках популярні тоді пір’яні ручки протікали в літаках від зниження атмосферного тиску при наборі висоти.

Ручки-ролери

Вони стануть прекрасним варіантом для тих, хто не любить писати пером, але й не хоче користуватися бюджетними варіантами.

Ролери також припускають наявність невеликої кульки, проте в них заливаються густі чорнило, а не паста, як в кулькових ручках. Завдяки цьому, письмо роллерами відрізняється м’якістю і плавністю і не вимагає особливих зусиль.

Цікавий факт про ручку-роллер: до ролерів відносять і капілярні ручки, які використовує туш як чорнило, а самі ручки зазвичай використовуються для креслень або малювання. Так само капілярні ручки відрізняє різноманітна товщина письма і велика різноманітність кольорів чорнил.

Пір’яні ручки

Такі ручки по праву називаються найпрестижнішими. Вони найдорожчі з усіх видів і найпопулярніші.

Вони мають пір’я, яке розрізняється по ширині. Відповідно до світових стандартів, ширина пір’я має позначення латинськими буквами – F, M і B, тобто тонке, середнє і широке.

Залежно від того, яку ручку вибрати, можна з легкістю міняти шрифти і ширину лінії. Кінчик пір’я увінчаний невеликою приплюснутою кулькою, яка сприяє гарному написанню курсивом або каліграфічним почерком. Від напрямку, в якому рухається кулька при написанні, залежить товщина лінії. Деякі компанії спеціально виробляють ручки і для людей, які пишуть лівою рукою. В цьому випадку перо має інший кут, що робить їх зручними для лівшів.

Пір’яні ручки можуть бути з чорнильним конвертором або з картриджем. Перший являє собою своєрідну насосну або поршневу систему, яка призначена для закачування чорнила. Картридж же схожий на звичайний стрижень, в якому вже залиті чорнила. Вони використовуються лише до того моменту, поки чорнила не скінчилися, а після цього їх заміщають новими.

Пір’яні ручки зручні у використанні за рахунок капілярної системи. Завдяки їй на перо надходить така кількість чорнила, яка необхідна в момент написання. Все зайве чорнило відправляється назад в конвертор або балончик.

Щоб така ручка служила довго і радувала власника плавним написанням, її систему слід промивати двічі на рік. Крім того, у випадку з пір’яними письмовим приладдям, важливо не стільки, як вибрати пір’яну ручку, а використовувати для її заправки фірмові чорнила.

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах