5 правил ідеального пікніка від MANDARIN MAISON | Mandarin Maison - будинок подарунків та декору

УКР

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок

5 правил ідеального пікніка від MANDARIN MAISON

Літо – ідеальний час для пікніка. У багатьох європейських країнах пікнік довгий час був привілеєм аристократії, і навіть в Оксфордському словнику 1760-го року він позначений як «модна форма світського проведення часу». Для ідеального пікніка дотримуйтеся простих правил.

1. Атмосфера понад усе.

Задайте тон і настрій Вашому пікніку, вибравши певну тематику: це може бути романтичний пікнік або пікнік в стилі кантрі. Посуд з колекції «Ботанічний сад» бренду Portmeirion якнайкраще підійде для створення правильного тематичного настрою!

2. Перевірена місце.

Краще віддавати перевагу височинам і схилам: з них відкривається гарний вид. Крім того, на відкритій місцевості менше москітів (щоб впоратися з комахами – запаліть ароматичну свічку з лавандою).

Portmerion

3. Вишукана сервіровка.

Для красивого «світського» пікніка краще використовувати чашки і домашні столові прилади замість пластикових. Головне приділити належну увагу транспортуванні посуду. Скатертини знадобляться дві: першу (клейончасту) кладемо знизу, безпосередньо на землю, а другу (лляну) – зверху.
Продукти будуть мати гарний вигляд у плетених кошиках, а напої – в карафах. Щоб серветки не відлітали при поривах вітру, радимо перев’язати їх стрічкою: це зручно і естетично.

Portmerion

4. Збалансоване меню.

Навіть на пікніку наш раціон повинен бути, в першу чергу, збалансованим. Щоб надовго утамувати відчуття голоду, радимо взяти на природу продукти, які, з одного боку, не вимагають ніяких приготувань, а з іншого – багаті білком.
Не забудьте взяти воду – не менш літра на людину, тому що при посиленій рухової активності на свіжому повітрі організму потрібно більше вологи, ніж зазвичай.

Portmerion

5. Розваги.

Продумайте кілька варіантів дозвілля для пікніка: це можуть бути рухливі ігри: наприклад, фрісбі, бадмінтон або ж інтелектуальні та настільні ігри.

Portmerion

Слідкуйте за нами в Facebook. Завжди цікаві виставки, майстер-класи та заходи.

Ми у соцмережах