UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок
image

Wolf

З 1834 р марка WOLF є символом десятиліть інновацій і прагнення до ідеального дизайну. Більш 185 років тому, історія бренду почалася, коли німецький майстер по сріблу Філіп Вольф I створив компанію, виявивши, що його срібні вироби продаються краще, коли вони представлені в красивих коробках.
Згодом засновник компанії продовжував продавати все більше коробок, ніж срібних виробів, і в результаті він вирішив перенаправити своє виробництво не тільки на випуск вишуканих ювелірних виробів, які завжди були прекрасним товаром, а й на чудово зроблену упаковку.
Гаррі Селфрідж відкрив Selfridges 15 березня 1909 року, приблизно 59 років по тому Філіп Вольф IV відкрив те, що можна було б назвати «магазином в магазині» в Selfridges, що стало важливим кроком для бренду. У вітрині було два вікна, що виходять на Оксфорд-стріт.
Скриньки для підзаводу годинників WOLF (Вольф) – це апарат ручної роботи, який піклується про ваші годинники за допомогою запатентованих інновацій. Тільки WOLF рахує обертання – всі інші просто використовують час для підрахунку кількості за день. Використовувати WOLF для підзаводу – це зручне і краще рішення для ваших годинників. Завдяки 185-річному досвіду інновацій компанія WOLF знає, що просто покладатися на час ніколи не буває достатньо.
У будинку подарунків і декору Mandarin Maison ви можете купити шкатулки для підзаводу годинників, для зберігання коштовностей, запонок, годинників та інших аксесуарів.

Фільтри
  • Колекції
  • Категорії
  • Подарунки
  • Колір
  • Матеріал
  • Країна

Ціна

Ми у соцмережах