Smeg - MANDARIN MAISON

UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Оформити замовлення 11:00 - 21:00

+38 044 585 08 97
Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок
image

Smeg

Продукція SMEG відрізняється досконалим поєднанням високих технологій і стилю, непідвладним плину часу. Кожна нова серія техніки – це гармонія продуманої функціональності, сміливої форми і приголомшливої зручності. Сучасне виробництво, лабораторний контроль якості і довговічність – незаперечні переваги продукції італійського бренду.
Відмітна особливість побутової техніки SMEG – її бездоганний італійський стиль. Прилади випускаються в декількох серіях: Coloniale, Piano Design, Linea… На окрему увагу заслуговують холодильники і мала побутова техніка в стилі 50-х років. Вантажний дизайн з його хвилеподібними лініями і яскравими кольорами гармонійно поєднується з новітніми технологіями. В результаті ви отримуєте не просто побутовий прилад, а справжній витвір мистецтва.
Колекція Sicily Is My Love вперше була представлена ​​в квітні 2017 року на міжнародній виставці дизайну в Мілані Salone del Mobile. Вона є спільною для брендів Smeg і Dolce Gabbana як унікальне втілення творчої думки Made in Italy.
Мала побутова техніка в ексклюзивному дизайні отримала риси неповторного стилю Dolce&Gabbana. На корпусах тостерів, кавоварок, чайників, блендерів, міксерів та соковижималок розцвіли золоті лимони та інші цитрусові фрукти, розпустилися квітки опунції і зачервоніли яскраві вишні. Все це елементи сицилійського образотворчого мистецтва, обрамленого трикутними візерунками «crocchi».

Фільтри
  • Колекції
  • Категорії
  • Подарунки
  • Колір
  • Матеріал
  • Країна

Ціна

Ми у соцмережах