UA

0
0
ТЦ «Мандарин Плаза», 5 поверх, Київ, вул. Басейна, 6
+38 068 765 12 12
+38 068 765 12 12

Ми працюємо онлайн | Оформити замовлення 11:00 - 21:00

Служба підтримки 11:00 - 21:00
Замовити дзвінок
image

Ginori 1735

Порцелянова мануфактура Richard Ginori існує з 1735 року і настільки відома, що багато італійців називають ’’джинорі’’ всі витончені тарілки та супниці незалежно від їх марки.
Естетичний та гармонійний дизайн, продуманість кожної лінії, кожного сантиметра виробу видає товар найвищого рівня, гідний прикрашати найрозкішніші будинки по всьому світу. Крім виробів для домашнього вжитку, бренд випускає і продукцію для HoReCa – для найдорожчих та найпрестижніших готелів та ресторанів.
Поєднання сучасності та традиційності, використання матеріалів тільки кращої якості, прагнення надати покупцеві навіть більше, ніж він хоче – ось філософія компанії, яка має бездоганну репутацію. Асортимент Richard Ginori представлений чашками, блюдцями, глечиками, тарілками, вазами, та багатьма іншими предметами з порцеляни. Вся продукція мануфактури (порцеляна) 100% виробляється в Італії. А сам бренд має приналежність до холдингу GUCCI.
Придбати порцеляновий посуд, сервізи, чайні пари та кавові набори, кружки, вази та інші вироби бренду Ginori 1735 (Джинори 1735) ви можете в магазині подарунків та декору Mandarin Maison у самому центрі Києва в ТЦ Мандарин Плаза або замовити доставку по Україні.

Завантажити каталог
Фільтри
  • Колекції
  • Категорії
  • Подарунки
  • Колір
  • Матеріал
  • Країна

Ціна

Традиції та досконалість виробництва – Ginori 1735

Назва компанії Річарда Джінорі виникла в 1735 році  восьмого століття, коли марка Карло Андреа Джінорі запустила майбутню Маніфатуру Доксі, на віллі сімейного місця.

Сьогодні в області виробництва обідньої посуди преміум – класу перші строчки у всьому світі займаються кілька марок і один з них всесвітньо відомий італійський бренд Richard Ginori (Ginori 1735). Ця компанія успішно розвивається на ринку виробництва фарфорового посуду вже не одне століття і спеціалізується на виготовленні порцеляни для щоденного використання. Але щодня не означає просто і дешево. Такий посуд налаштовує до трапеції іншого характеру. Головна особливість – в індивідуальності і несхожості цього бренду. Посуд цього бренду для тих, хто цінує розкіш і вишуканість. Фарфор Richard Ginori (Ginori 1735) поєднує в собі простоту, мінімалізм, функціональність, елегантність і при цьому високу якість бренду люкс.

Історія мистецтва, а саме як твори мистецтва позиціонує бренд свого посуду, який почався ще в 1735 році. Тоді молодий Маркіз Карло Джинорі вирішив повернути в Італію традиції і відкрив поблизу Флоренції в містечку Вілла Доччіа мануфактуру. Перші кроки були трудними, але виробництво стало стрімко розвиватися. У 1747 році на виробництві було тільки дві печі, одна для майолики і друга для обжига порцеляни. Перші вироби, які виготовила фабрика, відразу ж поступили в продаж і з успіхом були розпродані. До 1774 року кількість співробітників виросла до 100 чоловік, а в 1838 році на виробництві було вже 5 печей для обжига (з них два для обжига порцеляни) і майже 200 співробітників.

У 1889 році – 15 печей і 1200 співробітників. У 1896 році успіх компанії збільшився, коли  мануфактура Ginori об’єдналася з міланською фірмою «Річард» («Richard») керамічного промисловця Аугусто Річарда, який вже володів багатьма фабриками на півночі Італії. Дві компанії утворили марку «Річард-Джинорі» (Richard Ginori), яка пізніше стала крупним концерном, об’єднавши 8 фабрик і мануфактур. Союз виявився настільки вдалим, що існує і понині, як і раніше, виробляючи столову порцеляну преміум-класу ручної роботи.

У перші кілька років після відкриття фабрики Джінорі фарфорову масу робили на каоліні, який привозився з Китаю. Але навіть незважаючи на це, вона виходила з сіруватим відтінком, а вироби з неї при випалюванні сильно тріскалися. У 1770-х роках мануфактура Джінорі вирішила відмовитися від китайського каоліну і перейшла на ліможський.

 

На фабриці Джінорі була відкрита спеціальна школа, де готували художників по фарфору. Мистецтву кераміки там навчали іноземні спеціалісти. Упродовж перших 9 років, у 1746-1755 роках, фабрика переважно випускала білий фарфор без орнаментів, вироби з синьої підглазурної та надглазурного роспису та посуд у формі раковин, коралів, з причудливими завитками. Згодом стали випускати вироби у формі і декорі класицизму, в червоній, зеленій та фіолетовій гами.

До останнього часу арт-директором Рішар Жінорі була Паола Навоне. Паола Навоне – перша жінка, якій вдалося досягти статусу зірки італійського дизайну, де традиційно домінувала сильна стать. Паола Навоне народилася в Турині, де 1973 року отримала диплом архітектора в Політехнічному університеті, потім переїхала до Мілана. Найближча творчість Паоли Навоне до горезвісного мінімалізму. Є всі атрибути: лаконізм форм, простота, технологічність, функціоналізм. Мінімалізм Паоли Навоне зовсім не такий строгий і стерильний, він, навпаки, “оточений атмосферою” тепла, затишку і приємної загадки, до нього можна увійти, в ньому хочеться жити, його можна розвивати і доповнювати … Паола зуміла вдихнути нове життя в мануфактуру і привнести у неї свій сучасний та творчий стиль.

 

Філософія

 

Поєднання сучасності та традиційності, використання матеріалів тільки кращої якості, прагнення надати покупцеві навіть більше, ніж він хоче – ось філософія компанії, яка має бездоганну репутацію. Клієнтами Richard Ginori у минулі століття були короновані особи. Наприклад, дружина Наполеона Ганна Австрійська, король Франц I, єгипетські правителі та ін., а сьогодні налагоджено також випуск сервізів на замовлення для приватних клієнтів та великих компаній, наприклад, фабрика активно співпрацює з Missoni Home – одним із найкращих брендів італійського декоративного текстилю та аксесуарів – та робить посуд для бізнес-класу літаків Alitalia. У наші дні порцеляна цієї марки класу преміум доступна тим, хто мріє про шикарний посуд. Тепер і в «Будинку Порцеляни».

 

Переваги бренду:

  • Посуд цього бренду для тих, хто цінує розкіш та витонченість;
  • Порцеляна преміум-класу ручної роботи;
  • Висока якість матеріалів та продукту, ліможська порцеляна;
  • Виробництво 100% Італія;
  • Асортименти: як класичні колекції, так і в стилі авангард;
  • Вся продукція мануфактури (порцеляна) 100% виробляється в Італії;
  • Приналежність бренду до холдингу GUCCI.
Читати далі

Ми у соцмережах